Sport 24.04.2017.

Fudbaleri austrijskog Borca deklasirali Vienna City FC

U utakmici koja je odigrana 22. aprila, fudbaleri austrijskog Borca deklasirali su Vienna City FC  rezultatom 7:2 (1:2).

Po kišnom vremenu izabranici Thomas Dörflingera odigrali su test utakmicu protiv poznatog protivnika Vienna City FC. Iako je prvo poluvrijeme Borac bio prepoznatljiv u igri, Vienna je na pauzu otišla sa minimalnom prednošću 1:2.

Željko Dinić u 18. minutu doveo je crveno-plave u prednost 1:0, a u 25. minutu Andre-Bernand Eid golom dovodi do izjednačenja. Antonio Pipinić dovodi goste u prednost u 39. minutu igre.

U drugom poluvremenu prvi strijelac crveno-plavih, Goran Subić postiže četiri pogotka.
Subić na početku drugog poluvremena u 47. minutu dovodi domaće do izjednačenja.
Projektil Željka Dinića sa 35 metara u 64. minutu  zadrmao je protivničku mrežu i doveo Borac u prednost 3:2.

U 73. minutu novajlija u Borcu Milan Pantelić postiže svoj prvenac. Posljednjih 10 minuta Subić je bio nedostižan za odbrambene igrače Vienne, te je još tri puta matirao golmana Vienne.

Austrijski Borac igrao je u sastavu:  Milan Milenković, Nikola Golubović, Stefan Vučetić, Vladica Djordjević, Nenad Ilić, Bojan Vidović, Miloš Nikolić, Milan Bošković , Zeljko Dinić, Goran Subić , Cvijetin Cico Smiljić, a igrali su još i Miroslav Vlajić , Milan Pantelić i Milutin Glišić.