Sport 18.03.2017.

Prva liga RS: Borcu “krajiški derbi”

Fudbaleri Borca pobijedili su Rudar Prijedor u “krajiškom derbiju” 2:0 i tako na tabeli današnjem rivalu pobjegli na devet bodova. Uz to Borac, i dalje pod vođstvom Vuleta Trivunovića nije primio gol. Tačno 931 minut Borčeva mreža je netaknuta.

Petar Kunić u devetom i Miloš Đorđević u 50. minutu bilu su strijelci za pobjedničku ekipu.

gradski stadion

Utakmicu na Gradskom stadionu posmatrali su i rukometaši Borca m:tel.

rukometasi borca

Na preostalih pet utakmica 18. kola viđena su samo četiri pogotka. Slavija i Sloga podijelili su bodove odigravši 1:1, dok su Kozara i Zvijezda 09 ostvarili minimalne pobjede protiv Tekstilca Kort, odnosno šamačkog Borca, koji je jednom nogom već sada u nižem rangu takmičenja.