“BANJALUČKA KRITIČNA MASA” Biciklisti vožnju posvetili Davidu

Grupa građana “Banjalučka kritična masa” organizovala je danas sedmu biciklističku vožnju u gradu, ovaj put pod nazivom “Vožnja za Davida! Pravda za Davida”.
Nakon okupljanja u parku “Mladen Stojanović” provozali su se gradskim ulicama, a dio građana koristio je javne bicikle.
– U znak podrške porodici Dragičević, kao i svim građanima okupljenim u grupi “Pravda za Davida”, sedmu vožnju “Banjalučke kritične mase” posvetili smo našem sugrađaninu Davidu Dragičeviću – rekli su ranije organizatori ovog događaja.
“Banjalučka kritična masa” je događaj koji jednom mjesečno okuplja ljubitelje i korisnike bicikla radi uživanja u zajedničkoj vožnji, promovisanja bicikla kao prevoznog sredstva, obrazovanja i informisanja biciklista i ostalih učesnika u saobraćaju, te zagovaranja unapređenja biciklističke infrastrukture.
(Srpskainfo)

UZNEMIRUJUĆI DETALJI SUĐENJA: Optuženi pisao da će policajca isjeći na komade i pojesti mu srce
