Magazin 17.10.2018.

Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 18.10.2018.

ČITANJE: 2 minute

Bioskop Cineplexx Palas od četvrtka 18. oktobra ima novi repertoar sa tri noviteta.

Svi putevi vode u Majami – NOVO NA REPERTOARU

  • Režiser: Rachid Bouchareb
  • Glumci: Omar Sy, Luis Guzmán, Biyouna
  • Žanr: komedija
  • Trajanje: 111 min.
  • Termini: 17:30, 19:45, 22:00

Christopher Robin – NOVO NA REPERTOARU

  • Režiser: Marc Forster
  • Glumci: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael, Mark Gatiss
  • Žanr: avantura
  • Trajanje: 104 min.
  • Termini: 16:30, 18:30 + sub/ned 12:45, 14:45

Priviđenje – NOVO NA REPERTOARU

  • Režiser: Xavier Giannoli
  • Glumci: Jacques Fieschi, Xavier Giannoli
  • Žanr: drama
  • Trajanje: 144 min.
  • Termini: 21:30

Prvi čovjek na mjesecu

  • Režiser: Damien Chazelle
  • Glumci: Ryan Gosling, Claire Foy
  • Žanr: biografska drama
  • Trajanje: 141 min.
  • Termini: 18:25

Teška vremena u motelu El Royale

  • Režiser: Drew Goddard
  • Glumci: Chris Hemsworth, Jon Hamm, Dakota Johnson
  • Žanr: triler, misterija
  • Trajanje: 140 min.
  • Termini: 21:15

Vili kočnica sinh

  • Režiser: Yusry Abdul Halim
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 90 min.
  • Termini: sub/ned 12:50, 14:40

Venom 3D

  • Režiser: Ruben Fleischer
  • Glumci: Tom Hardy, Riz Ahmed, Michelle Williams
  • Žanr: akcija, horor, SF
  • Trajanje: 112 min.
  • Termini: 17:45, 20:00, 22:15 + sub/ned 14:30

Zvijezda je rođena

  • Režiser: Bradley Cooper
  • Glumci: Bradley Cooper, Lady Gaga
  • Žanr: drama, muzički
  • Trajanje: 135 min.
  • Termini: 19:00

Večernja škola

  • Režiser: Malcolm D. Lee
  • Glumci: Kevin Hart, Tiffany Haddish, Keith David, Mary Lynn Rajskub
  • Žanr: komedija
  • Trajanje: 111 min.
  • Termini: 20:30, 22:35

Kondorito: Avantura u svemiru

  • Režiser: Alex Orrelle, Eduardo Schuldt
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 88 min.
  • Termini: sub/ned 11:30

Stopalići 3D sinh

  • Režiser: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 96 min.
  • Termini: 16:00, 17:00 + sub/ned 12:00, 14:00

Zlogonje

  • Režiser: Rasko Miljkovic
  • Glumci: Mihajlo Milavić, Silma Mahmuti, Jelena Đokić
  • Žanr: avantura, fantazija
  • Trajanje: 89 min.
  • Termini: sub/ned 15:10

Johnny English 3: Ponovo u akciji

  • Režiser: David Kerr
  • Glumci: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Jake Lacy, Ben Miller
  • Žanr: komedija
  • Trajanje: 100 min.
  • Termini: 16:15, 18:15, 20.15, 22:15 + sub/ned 14:15

Tajni život mačaka 3D sinh

  • Režiser: Gary Wang
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 104 min.
  • Termini: sub/ned 12:15

Ringe ringe raja sinh

  • Režiser: Christopher Jenkins
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 91 min.
  • Termini: sub/ned 13:20

Hotel Transilvanija 3 3D sinh

  • Režiser: Genndy Tartakovsky
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirani, avantura
  • Trajanje: 97 min.
  • Termini: sub/ned 12:30