Magazin
20.02.2019.
Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 21. februara 2019.
Banjalučki Cineplexx Palas od sutra ima novi repertoar sa četiri nova filmska ostvarenja.
Instant porodica – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Sean Anders
Glumci: Isabela Moner, Rose Byrne, Mark Wahlberg
Žanr: komedija
Trajanje: 118 min.
Termini: 17:00, 20:00, 22:15
Lego film 2 3D sinh – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Mike Mitchell
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 107 min.
Termini: 17:05 + sub/ned 12:15, 13:45
p>
Miljenica – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Yorgos Lanthimos
Glumci: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz
Žanr: drama, komedija
Trajanje: 119 min.
Termini: 19:15
Green book – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Peter Farrelly
Glumci: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellin
Žanr: biografija, drama, komedija
Trajanje: 130 min.
Termini: 21:30
Alita: Anđeo borbe 3D
- Režiser: Robert Rodriguez
- Glumci: Rosa Salazar, Jennifer Connelly, Eiza González, Christoph Waltz
- Žanr: akcija, avantura, SF
- Trajanje: 122 min.
- Termini: 17:00, 19:30, + sub/ned 14:30
Srećan dan smrti 2
- Režiser: Christopher Landon
- Glumci: Jessica Rothe, Ruby Modine, Israel Broussard
- Žanr: horor
- Trajanje: 100 min.
- Termini: 16.00, 18.00
Promil do (k)raja
- Režiser: Fred Wolf
- Glumci: Salma Hayek, Joe Manganiello, Alec Baldwin
- Žanr: komedija
- Trajanje: 96 min.
- Termini: 19:15
Escape Room
- Režiser: Adam Robitel
- Glumci: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
- Žanr: SF, triler
- Trajanje: 99 min.
- Termini: 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Mula
- Režiser: Clint Eastwood
- Glumci: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
- Žanr: drama
- Trajanje: 118 min.
- Termini: 21.15
Hladna osveta
- Režiser: Hans Petter Moland
- Glumci: Liam Neeson, Emmy Rossum, Laura Dern
- Žanr: akcija
- Trajanje: 119 min.
- Termini: 22.00
Ko se boji vuka još 2 3D sinh
- Režiser: Vladimir Nikolaev
- Glumci: Petar Strugar, Inspektor Blaža i Srđan Dinčić
- Žanr: animirana avantura
- Trajanje: 80 min.
- Termini: sub/ned 11:30, 15:00
Taksi Bluz
- Režiser: Miroslav Stamatov
- Glumci: Andrija Milošević, Milena Predić, Todor Jovanović, Aleksandra Tomić, Nikola Djuričko, Sergej Trifunović, Boris Milivojević, Nikola Pejaković
- Žanr: komedija
- Trajanje: 90 min.
- Termini: 16:00, 17:50, 19:40, 21:30 + sub/ned 12:20, 14:10
Mala gospođica Dolittle sinh
- Režiser: Joachim Masannek
- Glumci: sinhronizovano
- Žanr: porodični, komedija
- Trajanje: 100 min.
- Termini: sub/ned 12:30, 14:45
Ralph ruši internet: Krš i lom 2 3D sinh
- Režiser: Rich Moore, Phil Johnston
- Glumci: sinhronizovano
- Žanr: animirani, avantura
- Trajanje: 113 min.
- Termini: sub/ned 12:00
Snježna kraljica 4: Svijet ogledala 3D sinh
- Režiser: Robert Lence, Aleksey Tsitsilin
- Glumci: sinhronizovano
- Žanr: animirana avantura
- Trajanje: 87 min.
- Termini: sub/ned 11:40
Spider-Man: Novi svijet 3D sinh
- Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey
- Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković
- Žanr: animirani, avantura
- Trajanje: 117 min.
- Termini: sub/ned 14:15
Grinč 3D sinh
- Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
- Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
- Žanr: animirani
- Trajanje: 89 min.
- Termini: sub/ned 13:10
Koja je tvoja reakcija?