Uz podršku kompanije m:tel u Banjaluci svečano otvorene 15. Sportske igre mladih

U Nacionalnom teniskom centru Republike Srpske, u Parku Mladen Stojanović u Banjaluci, u društvu nekoliko hiljada mališana, njihovih nastavnika i roditelja, danas su svečano otvorene 15. Sportske igre mladih. Plamen prijateljstva – simbol Igara, koji je do sada prošao kroz više od 50 gradova širom zemlje ozvaničio je početak ove velike sportske manifestacije, te se … Nastavi čitati Uz podršku kompanije m:tel u Banjaluci svečano otvorene 15. Sportske igre mladih