Sport 19.03.2026.

Јojić potpisao novi jednogodišnji ugovor sa Borcem

ČITANJE: 1 minuta

Miloš Јojić i naredne sezone nosiće dres fudbalera Borca.

Nekadašnji igrač Partizana i Borusije Dortmund jedan je od ključnih fudbalera u šampionskom pohodu banjalučkog kluba, a paraf na jednogodišnji ugovor stavio je na svoj 34. rođendan.

– Izuzetno sam srećan i zadovoljan što ću provesti još godinu dana u Borcu. Već nekoliko puta sam pominjao da se od prvog dana u Banjaluci osjećam kao kod kuće, veoma mi lijepo, prijatno i želim da nastavimo da radimo kako bismo na kraju sezone ostvarili svoje ciljeve – rekao je Јojić.

Miloš je pozvao i navijače Borca da budu vjetar u leđa u narednim izazovima. U godini kada klub slavi 100. rođendan ciljevi su najviši, prenosi RTRS.

– Pozivam ih da dođu, da nas podrže i budu dio istorije. Najviše bih volio da stadion bude puniji i da se na kraju sezone zajedno radujemo – izjavio je Јojić.

Oznake: FK Borac