Repertoar Cineplexxa Palas od 6. decembra
Bioskop Cineplexx Palas od četvrtka, 06. decembra ima novi repertoar sa četiri nova filma.
Creed II – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Steven Caple Jr.
Glumci: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Dolph Lundgren
Žanr: drama, sportski
Trajanje: 129 min.
Termini: 19:30, 22:00
Smrtonosne mašine 3D – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Christian Rivers
Glumci: Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robert Sheehan, Jihae, Ronan Raftery
Žanr: fantazija, avantura
Trajanje: 128 min.
Termini: 16:00, 19:00, 21:30
Asterix: Tajna magičnog napitka 3D sinh – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Alexandre Astier, Louis Clichy
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: 16:00, 17:15 + sub/ned 12:30, 14:15
Lovac ubica
Režiser: Donovan Marsh
Glumci: Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Willem Dafoe
Žanr: triler
Trajanje: 121 min.
Termini: 16:45, 21:35
Fantastičan dan na planeti zemlji sinh
Režiser: Peter Webber, Richard Dale, Lixin Fan
Žanr: dokumentarni
Trajanje: 95 min.
Termini: sub/ned 11:45
Grinč 3D sinh
Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: 17:00, 20:15 + sub/ned 11:00, 13:00, 15:00
Udovice
Režiser: Steve McQueen
Glumci: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal
Žanr: krimi, drama, triler
Trajanje: 129 min.
Termini: 21:15
Ono što nas ne ubije
Režiser: Fede Alvarez
Glumci: Claire Foy, Lakeith Stanfield, Sylvia Hoeks
Žanr: drama
Trajanje: 115 min.
Termini: 19:15
Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela 3D
Režiser: David Yates
Glumci: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Alison Sudol
Žanr: avantura, fantazija
Trajanje: 133 min.
Termini: 17:45 + sub/ned 13:30
Princeza i zmaj sinh
Režiser: Marina Nefedova
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 75 min.
Termini: sub/ned 12:45, 14:30
Južni vetar
Režiser: Miloš Avramović
Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Srđan Todorović
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 125 min.
Termini: 16:15, 18:30, 21:00, 22:15 + sub/ned 13:45
Bohemian Rhapsody
Režiser: Bryan Singer
Glumci: Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joe Mazzello, Lucy Boynton
Žanr: drama, biografski, muzički
Trajanje: 134 min.
Termini: 18:45
Fantastično putovanje u Oz 3D sinh
Režiser: Fyodor Dmitriev, Darina Shmidt
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: sub/ned 14:00
Stopalići 3D sinh
Režiser: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 96 min.
Termini: sub/ned 11:30
Hotel Transilvanija 3 3D sinh
Režiser: Genndy Tartakovsky
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: sub/ned 12:00