Repertoar Cineplexxa Palas od 13. decembra
Bioskop Cineplexx Palas od četvrtka, 13. decembra ima novi repertoar sa četiri nova filma.
Aquaman 3D – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: James Wan
Glumci: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman
Žanr: akcija, avantura, SF
Trajanje: 143 min.
Termini: 16:15, 19:15, 22:00
Spider-Man: Novi svijet – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey
Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković, Srđan Timarov, Dragan Vujić – Vujke, Tamara Aleksić , Branislav Lečić
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 117 min.
Termini: 3D sinh u 17:00, 19:00 + sub/ned 12:30, 14:45; 2D titl u 17:45 + sub/ned 14:30
Bez dlake na jeziku – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Santiago Segura
Glumci: Maribel Verdú, Diego Martín, Toni Acosta
Žanr: komedija
Trajanje: 87 min.
Termini: 20:30
Radionica – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Laurent Cantet
Glumci: Marina Foïs, Matthieu Lucci, Florian Beaujean
Žanr: drama
Trajanje: 113 min.
Termini: 22:15
Creed II – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Steven Caple Jr.
Glumci: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Dolph Lundgren
Žanr: drama, sportski
Trajanje: 129 min.
Termini: 19:30, 22:00
Smrtonosne mašine 3D – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Christian Rivers
Glumci: Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robert Sheehan, Jihae, Ronan Raftery
Žanr: fantazija, avantura
Trajanje: 128 min.
Termini: 21.15
Asterix: Tajna magičnog napitka 3D sinh – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Alexandre Astier, Louis Clichy
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: 16:45, + sub/ned 11:45, 12:15
Grinč 3D sinh
Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: 17.30, 18.30 + sub/ned 11:30, 13:30, 15:30
Udovice
Režiser: Steve McQueen
Glumci: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal
Žanr: krimi, drama, triler
Trajanje: 129 min.
Termini: 22:30
Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela 3D
Režiser: David Yates
Glumci: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Alison Sudol
Žanr: avantura, fantazija
Trajanje: 133 min.
Termini: 14.15
Princeza i zmaj sinh
Režiser: Marina Nefedova
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 75 min.
Termini: sub/ned 11.45
Južni vetar
Režiser: Miloš Avramović
Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Srđan Todorović
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 125 min.
Termini: 16:00, 18:30, 21:00, + sub/ned 13:15
Bohemian Rhapsody
Režiser: Bryan Singer
Glumci: Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joe Mazzello, Lucy Boynton
Žanr: drama, biografski, muzički
Trajanje: 134 min.
Termini: 20.00
Fantastično putovanje u Oz 3D sinh
Režiser: Fyodor Dmitriev, Darina Shmidt
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: sub/ned 14:00
Hotel Transilvanija 3 3D sinh
Režiser: Genndy Tartakovsky
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: sub/ned 12:00