Politika
25.12.2015.
Vučić: Ova godina je bila prelomna-slijedi kvalitetniji život
ČITANJE: 1 minuta
Srpski premijer Aleksandar Vučić ocijenio je danas da je ova godina bila prelomna za Srbiju i obećao građanima da će narednih godina živjeti kvalitetnije, da će ekonomski rezultati biti još bolji, a plate i penzije veće.
– Vlada je postavila temelje modernoj Srbiji- rekao je Vučić u razgovoru sa građanima Aranđelovca, gdje je otvorio put od tog grada do mjesta Krćevac, prenose beogradski mediji.
– Videćete kako Srbija napreduje, svakog dana i svake godine biće sve bolje- rekao je Vučić.
On nije želio da komentariše presudu prema kojoj je biznismen Stanko Subotić oslobođen optužbi za krijumčarenje cigareta.
– Neću da govorim ništa, bolje da ćutim. Inače biste mi rekli da se mešam u rad sudskih organa ili da vršim pritisak na sudije i na druge- rekao je Vučić novinarima.
(Agencije)
Koja je tvoja reakcija?
Preporučeno
Politika
21.07.2026.
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojih SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Politika
21.07.2026.
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
Politika
21.07.2026.
PDP predlaže izmjene Zakona o radu: Trudnice više ne bi mogle dobiti otkaz zbog isteka ugovora
Politika
21.07.2026.
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta
Politika
21.07.2026.