Siniša Mihajlović se javio u emisiji uživo na TV-u i poslao poruku koja ohrabruje: Vidimo se ubrzo
Siniša Mihajlović se oporavlja poslije terapija i liječenja leukemije u Italiji, a pošto je ugrožena grupa zbog korona virusa, nalazi se u samoizolaciji i pridržava se pravila, te čuva svoje zdravlje.
Fanovi Bolonje i navijači u Italiji i Srbiji nemaju mnogo prilika da ga vide u javnosti, a takvu priliku dobili su tokom jedne TV emisije, gdje se uključio uživo i poslao kratku poruku popularnom italijanskom pjevaču i tekstopiscu, Ćezareu Kremoniniju, koji je otkrio u emisiji da je navijač Bolinje.
– Želim da vam pošaljem veliki zagrljaj. Oduvijek ste bili jedan od mojih omiljenih pjevača, a sad ste mi posebno dragi jer podržavate Bolonju. Iskoristio bih priliku i da pozdravim sve navijače Bolonje. Šaljem im puno pozdrava i poljubaca i želim da im poručim da ćemo se vidjeti vrlo brzo – rekao je Mihajlović.
(telegraf.rs)