Politika
12.08.2020.
ODLUČENO: CIK može potpisati ugovor za štampanje listića
FOTO: ILUSTRACIJA
ČITANJE: 1 minuta
Kancelarija za razmatranje žalbi odbila je žalbu na odluku CIK-a o izboru ponuđača za štampanje glasačkih listića čime su se stekli uslovi za potpisivanje ugovora, potvrdio je predsjednik CIK-a Željko Bakalar na početku sjednice, prenijela je televizija “N1”.
Podnosilac žalbe je grupa ponuđača i to “Atlantik” iz Banjaluke, te kompanije “Igepa bh” i “Farma prom” iz Sarajeva, a prema okvirnom sporazumu, posao štampanja glasačkih listića, vrijedan 805.528 KM sa PDV-om, dodijeljen je firmi “Unioninvestplastika” Sarajevo.
(A.M/banjaluka.net)
Koja je tvoja reakcija?
Oznake: CIK
Preporučeno
Politika
21.07.2026.
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojeg SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Politika
21.07.2026.
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
Politika
21.07.2026.
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta
Politika
21.07.2026.
Cvijanović: BiH beznadežan slučaj – dok se drugi bave razvojem, sarajevski unitaristi se bave imenovanjem stranca
Politika
21.07.2026.