Igor Žunić: Borenović je podržavao DPS Mila Đukanovića
Šef Kluba poslanika SNSD-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske Igor Žunić je povodom sinoćnjeg hapšenja Draška Stanivukovića na svom twitter profilu izjavio da je Borenović jedini iz Republike Srpske dao podršku Milu Đukanoviću.
“Riješiće to Borenović koji je jedini (delegacija PDP-a) iz Republike Srpske učestvovao na posljednjem kongresu DPS-a , dao podršku Mili Đukanoviću i izrazio želju za budućom saradnjom i stremljenju ka istim ciljevima DPS-a i PDP-a”, napisao je Žunić.
Draško Stanivuković privreden je juče u Budvi zbog učešća na litiji u Nikšiću. Poslije saslušanja u policiji u Nikšiću pušten je na slobodu, ali mu je zabranjen ulazak u Crnu Goru na godinu dana.
Ријешиће то Бореновић који је једини (делегација ПДП-а) из Републике Српске учествовао на посљедњем конгресу ДПС-а , дао подршку Мили Ђукановићу и изразио жељу за будућом сарадњом и стремљењу ка истим циљевима ДПС-а и ПДП-а. https://t.co/yZsGl19Xp4
— Igor Žunić (@igorzuna) August 29, 2020
(E.M/banjaluka.net)
Oznake: Igor Žunić
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojih SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
PDP predlaže izmjene Zakona o radu: Trudnice više ne bi mogle dobiti otkaz zbog isteka ugovora
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta