ANTONIĆ O GRMUŠINOJ OSTAVCI: U PDP-u nema mjesta ni za Jelenu Trivić
Dok PDP tajkunskim novcem kupuje skupštinsku većinu u Banjaluci, koja će im omogućiti privatizaciju parkinga i druge gradske imovine, odlaze im ljudi poput Milka Grmuše.
To su riječi poslanika SNSD u Narodnoj skupštini RS, Momčila Antonića, povodom ostavke Grmuše na mjesto generalnog sekretara PDP. Antonić je za Grmušu napisao da pripada ljudima “koji očigledno imaju karakter, viziju i obrazovanje i koji ne prave kompromise zarad ličnog komoditeta”, prenosi Srpskainfo.
– Ostavka na mjestu genseka PDP dolazi u vrijeme promocije bh. unitarne politike od strane gradonačelnika Banjaluke, a Milko je pokazao da nije dio te priče i javno potencira nezavisnu Srpsku. U PDP nema mjesta ni za Jelenu Trivić, ali ona očigledno još nije svjesna svega toga – napisao je Antonić na društvenim mrežama.
(SB)
Oznake: Momčilo Antonić
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojih SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
PDP predlaže izmjene Zakona o radu: Trudnice više ne bi mogle dobiti otkaz zbog isteka ugovora
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta