Kondić: Ne smijemo biti Skupština koja blokira grad
Saša Kondić, Foto: Darko Gavrić, banjaluka.net
Poslanik SPS-a Saša Kondić na Skupštini grada Banjaluka obratio se na temu rebalansa budžeta.
Kondić je naveo da smo svi svjedoci odlaska stanovništva, ne samo iz Banjaluke nego iz cijele RS u inostranstvo, kao i to da poslanici i skupština ne smiju biti oni koji narod podstiču da to rade još brže.
“U donošenju odluke o rebalansu budžeta, nema ni pobjednika ni poraženih, trebamo svi razmišljati kako će ta odluka uticati na privatni sektor”, kazao je Kondić.
U svom daljem obraćanju poslanik SPS-a podsjetio je da treba imati u vidu i činjenicu da novac iz dana u dan gubi na vrijednosti.
“Ako danas imamo 15 miliona KM i sa njima počnemo da radimo, uradićemo mnogo više nego u danima ispred nas”, dodao je Kondić.
“Svi mi ovdje imamo primjedbe o tome kako će biti utrošen novac, ni neki projekti SPS-a nisu planirani rebalansom, ali je bitno da krenemo”, zaključio je Kondić
(B.M)
CIK podsjetio na pravila: Ko ne može na kandidatske liste za izbore 2026. godine?