Magazin 29.05.2022.

Konačno možemo da gledamo Nikolu Đurička u najpopularnijoj Netfliksovoj seriji

ČITANJE: 1 minuta

Striming gigant Netfliks je juče obavestio svoje korisnike da je nova, četvrtka sezona megapopularnije serije “Stranger things” sada dostupna za gledanje. Kao jedan od glavnih likova pojavljuje se i Juri, kojeg tumači niko drugi do Nikola Đuričko.

Đuričko tumači ruskog švercera Jurija. Američki mediji navode da je Đuričko poznati glumac koji je glumio u nekoliko filmova i TV serija proizvedenih u njegovoj rodnoj Srbiji od osamdesetih, prije nego što je debitovao na engleskom jeziku u filmu „World War Z“, 2012. godine. Godinu dana kasnije takođe je imao ulogu u mini seriji „The Last Panthers“.

Đuričko je u Srbiji imao brojne uloge, i još kao mali postao je zvijezda domaćih TV ekrana. Njegova prva velika uloga, koja ga je vinula u zvezde domaće kinematografije bila je uloga Kengura u filmu „Kad porastem biću Kengur“.

Kreatori nove sezone “Stranger things” najavljuju da će četvrta i peta sezona serije biti posljednje – te da je četvrta sezona zbog toga podijeljena na “dva dijela”.

Za sada je dostupno prvih sedam epizoda u kojima se Đuričko, standardno, snalazi fenomenalno.

Đuričko je još početkom 2020. godine objvio da je dobio ulogu u seriji – ali nije smio da dijeli detalje sa fanovima na internetu.

Četvrta sezona serije je sada dostupna na Netfliksu.