DOGOVOR GRADA I NOVOTEKSA Bazen “Akvana” nastaviće da radi
Foto: Facebook/Aquana
Postignut je sporazum između grada i preduzeća “Novoteks” i u postupku je proces skidanja blokade sa računa JP “Akvana” pred sudom, potvrđeno je za “Nezavisne novine”.
Naime, jučerašnji sastanak između grada i preduzeća “Novotekst” je uspješno završen, te je postugnut sporazum o deblokiranju računa, što dalje znači normalan rad Gradskog olimpijskog bazena, kao i isplate plata radnicima.
Kako su kazali iz rukovodstva JP “Akvana” za “Nezavisne”, ovim sporazumom im je omogućeno da dalje nastave normalno da funkcionišu.
“Čim dođe do deblokade uplaćujemo radnicima plate, te idemo u neophodne nabavke”, kazali su.
Dodali su da Gradski olimpijski bazen radi najbolje što u ovoj situaciji može, te da je otvoren za rekreativce i sportske klubove.
“Imamo vjeru da je ovaj sporazum konačan i da sutra normalno nastavljamo s radom”, kazali su iz “Akvane”.
Donacija iz SAD-a stigla u Banjaluku: Studenti medicine dobili stotine stručnih knjiga
Vozaču iz Gradiške oduzet ”pežo”: Pijan učestvovao u nezgodi, za kazne duguje 3.140 KM
Lopov ukrao patike “pogrešnom” čovjeku u džamiji – bivši fudbaler ga sustigao VIDEO