Ilegalni migranti pregazili Drinu i prešli iz Srbije u RS
Grupa ilegalnih migranata danas je najplićim dijelom korita pregazila rijeku Drinu i iz Malog Zvornika prešla u Zvornik. Migranti su iskoristili mali vodostaj Drine i nesmetano pregazili rijeku nizvodno jedan kilometar od mosta Kralja Aleksandra Prvog Karađorđevića, odnosno od centra grada Zvornika.
Za razliku od prethodnih grupnih prelazaka Drine, ovaj put su migranti pojedinačno prelazili rijeku, vjerovatno iz bezbjednosnih razloga, jer se nedavno u blizini ovog prelaza utopila žena migrant.
Migranti skinu garderobu na desnoj obali Drine, stave odjeću u nepromočivi ranac i kada pređu na lijevu obalu obuku suvu garderobu. Broj migrtanata koji su danas pregazili Drinu teško je utvrditi jer su se u određenim vremenskim periodima i duž obale više od jednog kilometra raspoređivali i prelazili rijeku.
(Srna)
Oznake: Drina, ilegalni migranti, Srbija
Donacija iz SAD-a stigla u Banjaluku: Studenti medicine dobili stotine stručnih knjiga
Vozaču iz Gradiške oduzet ”pežo”: Pijan učestvovao u nezgodi, za kazne duguje 3.140 KM
Lopov ukrao patike “pogrešnom” čovjeku u džamiji – bivši fudbaler ga sustigao VIDEO