Vijesti 30.06.2023.

Uhapšena dva muškarca osumnjičena za silovanje

ČITANJE: 1 minuta

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka identifikovali su i uhapsili muškarce iz ovog grada čiji su inicijali S.S. i S.S. zbog sumnje da su silovali ženu.

Policijskoj upravi Banjaluka oštećena je juče prijavila da su je silovala dva nepoznata muškarca, koja su istog dana i uhapšena.

U saopštenju Policijske uprave Banjaluka navedeno je da su policajci preduzimanjem operativnih mjera i radnji utvrdili da S.S. i S.S. mogu biti dovedeni u vezu sa izvršenjem ovog krivičnog djela.

Sve mjere i radnje preduzete su pod nadzorom dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, a uhapšeni će danas, nakon završene kriminalističke obrade, uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu biti predati u nadležnost tog tužilaštva.