Dodik čestitao Brnabićevoj: Siguran sam da će ovu funkciju obavljati odgovorno
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je Ani Brnabić na izboru za predsjednicu Narodne skupštine Republike Srbije.
– Siguran sam da će ovu funkciju obavljati odgovorno i da će zastupati i braniti interese Srbije. Kao veliki i dokazani prijatelj Republike Srpske, uvijek će biti naš drag gost za koga znam da će predano raditi na još jačem političkom, ekonomskom, kulturnom i svakom drugom povezivanju Srpske i Srbije – naveo je Dodik.
Честитам Ани Брнабић на избору за предсjедницу Народне скупштине Републике Србије.
Сигуран сам да ће ову функцију обављати одговорно и да ће заступати и бранити интересе Србије.Као велики и доказани пријатељ Републике Српске, увијек ће бити наш драг гост за кога знам да ће…
— Милорад Додик (@MiloradDodik) March 20, 2024
Oznake: Milorad Dodik
Konaković se i dalje bavi Karleušom, Turkovićeva ga proziva za 300 diplomatskih pasoša
SDA o sastancima u Izraelu: “Cionisti zaboravljaju da su Bošnjaci spasili Hagadu”