Politika
20.01.2025.
Odbijen prijedlog Tužilaštva: Nema zabrana za Ljubišu Petrovića
FOTO: A.STUPAR/ BANJALUKA.NET
ČITANJE: 1 minuta
Odbijen je prijedlog Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini da se Ljubiši Petroviću, gradonačelniku Bijeljine, odrede mjere zabrane, potvrđeno je “Nezavisnim novinama”.
“Okružni sud u Bijeljini donio je rješenje kojim se odbija prijedlog Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini da se prema osumnjičenom LJ.P. izreknu mjere zabrane”, rečeno je za “Nezavisne novine” iz Okružnog suda u Bijeljini.
Ljubiša Petrović je, podsjetimo, uhapšen u petak, a potom je predat bijeljinskom tužilaštvu. Ovo tužilaštvo je odlučilo da ne zatraži pritvor za Petrovića, već da predloži mjere zabrane, ali je sud odlučio da ni njih ne odredi.
Koja je tvoja reakcija?
Oznake: Ljubiša Petrović
Preporučeno
Politika
21.07.2026.
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojih SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Politika
21.07.2026.
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
Politika
21.07.2026.
PDP predlaže izmjene Zakona o radu: Trudnice više ne bi mogle dobiti otkaz zbog isteka ugovora
Politika
21.07.2026.
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta
Politika
21.07.2026.