Kovačević: Brinem se za Trampa, ako ovako nastavi prijaviće ga Dino Briselu
Delegat Kluba srpskog naroda u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH Radovan Kovačević ironično je prokomentarisao pokušaje Elmedina Konakovića da u razgovorima sa zvaničnicima EU diskredituje predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika zbog kontakata sa predsjednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom.
Brinem se za Trampa. Ako ovako nastavi, prijaviće ga Dino Briselu. pic.twitter.com/326S3ObJje
— Радован Ковачевић (@KovacevicRaso) February 12, 2025
“Brinem se za /američkog predsjednika Donalda/ Trampa. Ako ovako nastavi prijaviće ga Dino Briselu”, napisao je Kovačević na društvenoj mreži “Iks”, nakon što je objavljeno da su Tramp i Putin imali telefonski razgovor.
Kovačević je uz objavu podijelio i fotografiju sa naslovom iz medija o telefonskom razgovoru Trampa i Putina – “Tramp i Putin razgovarali telefonom: Došlo je vrijeme da Moskva i Vašington rade zajedno”. /kraj/tp
Oznake: Radovan Kovačević
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojih SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
PDP predlaže izmjene Zakona o radu: Trudnice više ne bi mogle dobiti otkaz zbog isteka ugovora
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta