Vijesti 01.04.2025.

PU Gradiška: Vozio duplo više od ograničenja

ČITANJE: 1 minuta

Policijska uprava Gradiška je u cilju povećanja stepena bezbjednosti svih učesnika u saobraćaju od 25. do 31. marta 2025. godine, realizovala pojačane kontrole učesnika u saobraćaju sa akcentom na kontrolu brzine kretanja vozila, kojom prilikom je evidentirano 129 prekršaja prekoračenja brzine.

– Najveća brzina kretanja vozila zabilježena je na magistralnom putu Gradiška – Banjaluka, u mjestu Rovine, gdje je ograničenje brzine 60 km/h a vozilo se kretalo brzinom od 121 km/h – saopštili su iz PU Gradiška.

Policijska uprava Gradiška će u narednom periodu nastaviti sa ovim aktivnostima, te apeluje na vozače motornih vozila da prilikom učestvovanja u saobraćaju poštuju saobraćajna pravila i propise, naročito one koji se odnose na ograničenja brzine kretanja vozila.