Igi Pop na kraju oproštajnog koncerta u Londonu legao u mrtvački kovčeg i u njemu napustio scenu
Legendarni rok muzičar Igi Pop pokazao je da i u 79. godini može da pomera granice. Oproštajni koncert koji je održao u Londonu publika će zauvek pamtiti jer je Igi nastup završio tako što je legao u mrtvački kovčeg i u njemu napustio scenu.
Oproštajni koncert u londonskoj Areni O2, koji su obožavaoci nazvali „nezaboravnim“, u svemu je ličio na energične nastupe Kuma panka (Godfather of Punk), kako često nazivaju Igija Popa, piše RTS.
View this post on Instagram
Legendarni muzičar bio je samo u crnim pantalonama i cipelama jer već godinama nastupa bez majice, a publika je uživala u pank zvuku sve dok nije došlo vreme da se ide kući.
Nakon što je otpevao svoju poslednju pesmu, Igi, čije je pravo ime Džejms Osterberg Mlađi, šokirao je, ali i oduševio prisutne tako što je ušao u kovčeg i legao. Scenu je napustio mašući publici dok su ga odvozili.
London was a hoot! How you exit is equally important to how you enter. pic.twitter.com/CA5Hz4Cugj
— Iggy Pop (@IggyPop) May 31, 2025
Muzičar je podelio snimak završetka koncerta na nalogu na mreži Iks (nekadašnjem Tviteru), uz poruku: „London je bio ludnica! Kako izlaziš jednako je važno kao i kako ulaziš“.
Oznake: Igi Pop
KASTEL ĆE GORJETI: Stiže “Summer Stage” festival koji postavlja nove standarde u Banjaluci
Manje vježbanja sagorijeva više masti: Naučnici otkrili jednostavan metod za nedjeljni gubitak težine
Čudo na Mjesecu: Izgubljeni ruski rover iz 1970. godine poslao neočekivan signal
Lopovi sve češće kradu ovaj dio automobila: Popravka može koštati više od 2000 KM
Krpelj vas je ugrizao? Evo šta treba uraditi odmah i kada potražiti pomoć ljekara