Teška nesreća na putu Bileća – Trebinje: Poginule dvije djevojke
Teška saobraćajna nezgoda desila se jutros u mjestu Čepelica, na magistralnom putu Bileća – Trebinje.
Dvije osobe poginule su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila na magistralnom putu Bileća – Trebinje, u mjestu Čepelnica, saznaje ATV.
Dvije 22-godišnje djevojke iz Lazarevca preminule su od povreda zadobijenih u sudaru putničkog i teretnog vozila u mjestu Čepelica na magistralnom putu Bileća-Trebinje, potvrđeno je Srni iz trebinjske bolnice.
Djevojke su bile same u vozilu koje je jutros podletilo pod kamion, a u bolnicu su dovezene bez znakova života, prenose Nezavisne.
Iz Okružnog tužilaštva potvrdili su da je do nezgode došlo kada je putničko motorno vozilo “pežo” beogradskih registarskih oznaka, iz neutvrđenih razloga, izgubilo kontrolu, udarilo u bankinu, potom se odbilo i udarilo u teretno motorno vozilo.
“U nezgodi je učestvovalo jedno teretno i jedno putničko vozilo. Povrijeđeni su prevezeni u JZU Bolnica Trebinja. Uviđaj rade policijski službenici PS Bileća zajedno sa dežurnim tužiocem OJT u Trebinju”, rekli su za ATV iz Policijske uprave u Trebinju
Na snazi je potpuna obustava saobraćaja na dionici magistralnog puta.
Oznake: saobraćajna nesreća