Vijesti 25.06.2026.

Uhapšen zbog slanja prijetećih poruka

ČITANJE: 1 minuta

Banjalučka policija uhapsila je lice čiji su inicijali D.B. iz Trebinja zbog sumnje da je telefonom slalo prijeteće poruke ženskoj osobi.

Ovo lice osumnjičeno je za krivično djelo ugrožavanje bezbjednosti koje je počinilo od 18. maja do 23. juna, saopšteno je iz banjalučke Policijske uprave.

Policija je uhapsila dva pijana vozača koja su učestvovala u saobraćajnim nezgodama sa materijalnom štetom.

Kod lica M.B. utvrđeno je prisustvo 1,56 promila alkohola u krvi, a kod Ž.S. iz Prnjavora 2,10 promila.

Na području Policijske uprave Banjaluka juče je evidentirano pet krivičnih djela, tri narušavanja javnog reda i mira, 14 saobraćajnih nezgoda u kojima su povrijeđena četiri lica i požar.