Uhapšen Banjalučanin: Mrtav pijan hodao cestom i pokazivao polni organ
Uhapšen Banjalučanin – Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka lišili su slobode Banjalučanina čiji su inicijali N.S. zbog krajnje nedoličnog ponašanja i izazivanja opasnosti u saobraćaju.
Ovo lice se u vidno alkoholisanom stanju, krećući se kao pješak, teturalo direktno kolovoznom trakom na kojoj je pokazivalo polni organ i vršilo fiziološku potrebu pred zgroženim prolaznicima i vozačima.
„Navedeno lice se u Banjaluci u vidno alkoholisanom stanju kao pješak kretalo kolovoznom trakom i pokazivalo polni organ. Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je prisustvo od 1,41 g/kg alkohola u organizmu“, saopšteno je iz PU Banjaluka.
O svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.
Mostar rješava problem otpada nakon požara: Poznato kako će ukloniti oko 500 tona smeća
Diplomatska bahatost u centru Banjaluke: Blokirao Hanište i pokazao nam “evropske standarde”
Voz Sarajevo – Ploče ponovo saobraća: Poznat red vožnje, cijena karata i pogodnosti
Alarmantno upozorenje policije: U Banjaluci svake godine sve više mladih koristi drogu