Banjaluka: Rođeno 13 beba, 9 djevojčica i 4 dječaka!
U Banjaluci je juče rođeno 13 beba, 9 djevojčica i 4 dječaka. Pročitajte i ostale servisne infornacije.
Centar javne bezbjednosti Banjaluka:
Četrnaest krivičnih djela: jedna teška krađa, dvije krađe i 11 pod “ostalo”.Javni red i mir nije narušavan. Devet saobraćajnih nezgoda, jedna sa posljedicama po lica u kojoj je jedno lice lakše povrijeđeno.
Stanica hitne pomoći:
Pregledano je: 62 odrasla pacijenta i 30-oro djece, a obavljeno je 12 kućnih posjeta.
Porodilište:
U Kliničkom centru na Odjelu za akušerstvo je obavljeno 13 poroda i rođeno 13 beba: 9 djevojčica i 4 dječaka.
Vatrogasna brigada:
Nije imala intervencija.
Elektrokrajina:
Snabdijevanje Grada električnom energijom jutros je uredno, a zbog izvođenja planiranih radova na elektroenergetskim objektima danas će bez električne energije biti:
od 07,00 do 15,00 časova dio naselja Kuljani,
od 08,00 do 11,00 časova dijelovi naselja: Dragočaj, Stranjani i Dikijevci,
od 08,30 do 10,30 časova dijelovi ulica: Desanke Maksimović i Bulevar vojvode Stepe Stepanovića,
od 09,00 do 11,00 časova dijelovi ulica: Kralja Petra II Karađorđevića, Lazarička, Manastira Moštanica, Radoslava Lakića i Trive Amelice,
od 11,00 do 13,00 časova dio naselja Agino Selo,
d 11,30 do 13,30 časova dijelovi ulica: Blagoje Parovića, Grmečka i Put srpskih branilaca,
od 09,00 do 14,00 časova dijelovi ulica: Nenada Kostića i Đure Damjanovića, te dio naselja Pavlovac.
Vodovod:
Zbog kvara na vodovodnoj mreži sinoć oko 20 časova došlo je do prekida u snabdijevanju potrošača pitkom vodom u dijelu naselja Nova Varoš. Radovi na otklanjanju ovog kvara bi će nastavljeni u jutarnjim časovima.
Snabdijevanje vodom u ostalim dijelovima Grada je uredno i kvalitet isporučene vode za piće zadovoljava odredbe Pravilnika o higijenskoj ispravnosti.
Prognoza vremena:
Jutro hladno i umjereno oblačno, u pojedinim dijelovima grada prolazna magla. Tokom dana umjereno oblačno uz sunčane periode, a kasnije popodne i uveče ponovo oblačnije. Vjetar slab sjeverni. Jutarnja temperatura vazduha oko 8°C, a najviša dnevna do 19°C.
Saračica kao “crna tačka”: Evo šta predlaže saobraćajna struka nakon još jedne nesreće