Sport 28.11.2021.

BOD U BIJELJINI: Borac remizirao sa Radnikom

Fudbaleri banjalučkog Borca danas su odigrali neriješeno 1:1 protiv Radnika u Bijeljini u okviru 18. kola Premijer lige BiH.

Prvo poluvreme proteklo je u dominaciji gostiju, ali su prvu veliku šansu propustili domaći igrači, tačnije kapiten Ivan Šubert koji je bio sam, ali je šutirao pored gola.

U 38. minutu na drugoj strani Jovo Lukić nije imao sreće pošto je topovskim udarcem pogodio prečku.

Bijeljinci su poveli u 55. minutu kada su dobro kombinovali Jovan Blagojević i Jovan Motika koji je uposlio Đorđa Pantelića, ovaj je primio loptu, lijepo se okrenuo i iskosa sa desne strane preciznim udarcem po zemlji pogodio suprotni ugao.

Uslijedila je ofanziva Banjalučana, dok su igrači Radnika čekali šansu iz kontranapada.

Izjednačujući gol postigao je Lukić u 87. minutu kada je pored uspavanih igrača domaće ekipe šutirao iskosa sa desne strane, a lopta je završila u daljem uglu.

Pantelić je mogao da donese trijumf Radniku u 90. minutu, ali je pogodio stativu, prenosi Srpskainfo.

Nemanja Miljanović je na teren Gradskog stadiona u Bijeljini izveo sljedeći sastav:

Ćetković, Vojnović, Ćorić, Bošnjak, Kujundžić, Donald, Begić, Meleg, Subić, Kulašin i Lukić.