Sport 02.04.2017.

Borac m:tel poražen u Živinicima

Rukometaši Borca m:tel zabilježili su peti poraz ove sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

U derbiju 22. kola u Živinicama, ekipa Konjuha je bila bolja i slavila rezultatom 30:26 (14:10).

Poslije prvih 30 minuta, crveno-plavi su zaostajali četiri gola za domaćim sastavom koji s klupe predvodi Bojan Unčanin, nekadašnji član crveno-plavih.

U direktnom dvoboju protiv rođenog brata Dejana Unčanina, koji je počeo trenersku karijeru kao pomoćnik Ratka Đurkovića, a potom se reaktivirao, slavio je strateg Živiničana.

Njegovi izabranici su uspjeli da u drugom poluvremenu sačuvaju vođstvo i sačuvaju šanse da se nađu među prve tri ekipe za završni turnir.

Poraz crveno-plavih sigurno će rastužiti njihovog oca Radeta Unčanina, legendu “Velikana iz Gospodske” s obzirom da je u najavi utakmice istakao da su njegova osjećanja pomiješana, ali da nerijetko ispred porodice stavlja Borac m:tel.