Sport 18.08.2019.

Borcu samo bod protiv Mladosti

Fudbaleri Borca remizirali su sinoć na Gradskom stadionu u Banjaluci odigravši 0:0 sa Mladosti iz Doboja kod Kaknja u 5. kolu Premijer lige BiH.

Ekipa Branislava Krunića u ovaj meč ušla je na krilima pobjede na gostovanju u Bijeljini i željela da je potvrdi sa nova tri boda ali to se na žalost domaćih navijača nije desilo. Imao je Borac inicijativu i nekoliko zrelih šansi ali ovo nije bila. Dobra noć za golgetere “crveno-plavih”.

Nervozni su bili domaći zbog činjenice da ne mogu da zatresu mrezu pa su pred kraj prvog poluvremena u verbalni duel ušli kapiten Borca Stojan Vranješ i Aleksandar Subić.

Ni u drugih 45 minuta mreža se nije zatresla pa su gosti mnogo zadovoljniji kada je sudija označio kraj susreta.