Brojači pronašli sve pečate i neiskorištene glasačke listiće sa birališta iz Doboja (VIDEO)
Foto: ANADOLIJA
Posmatrači PDP-a iz Doboja Darko Pijunović i Mirko Pavlović napustili su kontrolno brojanje glasova za Doboj. Razlog napuštanja je što do sada nisu uočene nepravilnosti i odstupanja od preliminarnih rezultata koje je objavio CIK za grad Doboj, prenosi ATV.
U Glavnom centru za brojanje Centralne izborne komisije BiH, u sarajevskoj Zetri, u toku je kontrolno brojanje glasova sa biračkih mjesta u Doboju za nivo predsjednika i potpredsjednika Republike Srpske.
Brojači su tokom otvaranja vreća pronašli sve pečate i neiskorištene glasačke listiće sa birališta u Doboju. Otvaranje vreća i kontrolno ponovno brojanje glasačkih listića po službenoj dužnosti na svim redovnim biračkim mjestima u Republici Srpskoj za nivo predsjednika i potpredsjednike Republike Srpske obavlja se na osnovu naredbe CIK-a od 10. oktobra.
(Z.M)
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojih SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
PDP predlaže izmjene Zakona o radu: Trudnice više ne bi mogle dobiti otkaz zbog isteka ugovora
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta