Politika 20.03.2024.

Dodik čestitao Brnabićevoj: Siguran sam da će ovu funkciju obavljati odgovorno

ČITANJE: 1 minuta

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je Ani Brnabić na izboru za predsjednicu Narodne skupštine Republike Srbije.

– Siguran sam da će ovu funkciju obavljati odgovorno i da će zastupati i braniti interese Srbije. Kao veliki i dokazani prijatelj Republike Srpske, uvijek će biti naš drag gost za koga znam da će predano raditi na još jačem političkom, ekonomskom, kulturnom i svakom drugom povezivanju Srpske i Srbije – naveo je Dodik.

Oznake: Milorad Dodik