DODIK: Umjesto Konvencije o diplomatskim odnosima, Marfiju ću poslati bajku “Pinokio”
M. DODIK/B. ZDRINJA
Razmišljao sam da Marfiju na odlasku iz BiH pošaljem Bečku konvenciju o diplomatskim odnosima, a onda sam se zapitao šta će mu. On je u ovoj prokletoj avliji mogao samo da glumata ambasadora, ponašajući se kao lokalni kabadahija, objavio je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik na društvenoj mreži X.
– Ne vjerujem da će SAD dozvoliti da ih na još nekom mjestu u svijetu blamira tip poput Majkla Marfija.
Размишљао сам да Марфију на одласку из БиХ пошаљем Бечку конвенцију о дипломатским односима, а онда сам се запитао шта ће му. Он је само у овој проклетој авлији могао да глумата амбасадора, понашајући се као локални кабадахија.
Не вјерујем да ће САД дозволити да их на још неком…
— Милорад Додик (@MiloradDodik) May 15, 2024
Umjesto Konvencije o diplomatskim odnosima, poslaću mu bajku Pinokio, koju je on glavnom ulogom djelimično oživio u BiH.
Pinokio je prestao da laže i postao je dječak. Eto šta Marfi treba da uradi da bi postao čovjek – zaključio je Dodik.
Oznake: Milorad Dodik
Netanjahu zahvalio Cvijanovićevoj za prisustvo na samitu, ona izrazila zadovoljstvo zbog učešća
Dodik: Srbi probojem Koridora htjeli samo slobodu, zato je i došlo do formiranja Srpske