Politika
10.12.2024.
Istraga o kupovini odbornika u Tesliću
ČITANJE: 1 minuta
Policija, po nalogu Okružnog javnog tužilaštva Doboj, vodi istragu u vezi sa slučajem kupovine odbornika u Skupštini opštine Teslić i pokušaja prekrajanje izborne volje građana.
U okviru istrage obuhvaćen je i odbornik Slaven Jelić, koji je isključen iz članstva Socijalističke partije Srpske.
Podsjećamo, predsjednik Socijalističke partije Srpske donio je odluku o isključenju Slavena Jelića iz stranke zbog sumnji koje su predmet istrage. Takođe, SPS je pozvala Slavena Jelića da vrati odbornički mandat stranci, budući da je isti osvojen na osnovu programa i podrške SPS-a.
Koja je tvoja reakcija?
Oznake: Skupština opštine Teslić, Teslic
Preporučeno
Politika
21.07.2026.
Kovačević i Nović otkrili uslove bez kojeg SNSD neće prihvatiti zakone o Sudu i VSTS-u
Politika
21.07.2026.
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
Politika
21.07.2026.
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta
Politika
21.07.2026.
Cvijanović: BiH beznadežan slučaj – dok se drugi bave razvojem, sarajevski unitaristi se bave imenovanjem stranca
Politika
21.07.2026.