IZGRADNJA POČINJE IDUĆE SEDMICE Ukoro novo košarkaško igralište u Obilićevu
Izgradnja novog košarkaškog igrališta na lokaciji novog mosta u Obilićevu počeće iduće sedmice, najavljeno je iz Odjeljenja za komunalne poslove.
Pored novog igrališta biće izgrađene pješačke staze i formirana nova zelena površina, a ukupna vrijednost radova je oko 32.000 KM. Radovi bi trebalo da budu završeni u roku od mjesec dana.
Izgradnja novog mosta na mjestu gdje se nekada nalazio stari Zeleni most iziskivala je veliki obuhvat površine kako bi radovi bili uspješno izvedeni, tako da je nekadašnje igralište moralo da bude uklonjeno.
Kako je planirano, ovaj plato bi trebalo da bude prostor za sve mještane sa sportskim afinitetima. Po izgradnji igrališta i pratećih sadržaja, biće formirana uređena cjelina uz rijeku Vrbas, zajadno sa ranije izgrađenim dječijim igralištem.
Donacija iz SAD-a stigla u Banjaluku: Studenti medicine dobili stotine stručnih knjiga
Vozaču iz Gradiške oduzet ”pežo”: Pijan učestvovao u nezgodi, za kazne duguje 3.140 KM
Lopov ukrao patike “pogrešnom” čovjeku u džamiji – bivši fudbaler ga sustigao VIDEO