Sport 13.10.2022.

LIGA KONFERENCIJA: Partizan još jednom savladao Keln

Fudbaleri Partizana savladali su Keln rezultatom 2:0 na domaćem terenu u četvrtom kolu Lige konferencija.

Partizanu je ovo druga pobjeda u samo nedjelju dana, pošto su prošlog četvrtka savladali Keln na gostovanju rezultatom 1:0.

Crno-bijeli si novim trijumfom protiv ovog bundesligaša zadržali prvo mjesto u Grupi D i jednom nogom zakoračili u nokaut fazu Lige konferencija.

Utakmicu je obilježio haos koji su napravili “grobari”, zbog kojih je dvaput u prvom poluvremenu prekinuta utakmica.

Navijači domaćeg tima su ubacivali priotehnička sredstva na teren zbog kojeg je izraelski sudija naredio igračima da napuste teren, a Partizanu je od 38. minuta prijetio službeni poraz od 3:0 da se dogodio još jedan prekid, prenosi RTRS.

Oznake: FK Partizan