(VIDEO) HAOS KOD MOSTARA: Maskirani napadači palicama i bakljama pretukli vozača i zapalili auto
Stravičan incident dogodio se u utorak ujutro u mjestu Potoci kod Bijelog Polja, na magistralnom putu M-17, kada je grupa maskiranih osoba izvršila brutalni napad na vozača i njegovo vozilo, javlja Bljesak.info.
Detalji napada u Potocima
Prema dostupnim informacijama, nekoliko osoba maskiranih fantomkama presrelo je i zaustavilo vozilo na samoj cesti. Napadači su, koristeći palice i baklje, prvo polupali automobil, a potom fizički nasrnuli na vozača. Nakon premlaćivanja, vozilo je zapaljeno, a napadači su sjeli u VW Caddy i Peugeot 208 i pobjegli.
Policijski uviđaj u toku
Trenutno nema zvaničnih informacija o stepenu povreda vozača, kao ni o motivima ovog nasilnog čina, mada se pretpostavlja da se radi o navijačkom obračunu. Saobraćaj na ovoj dionici puta M-17 bio je otežan, a više detalja biće poznato nakon što pripadnici policije završe policijski uviđaj.
Napad na M17 pic.twitter.com/9PGIsGZRoN
— Bljesak.info (@Bljesak) March 24, 2026