NESREĆA KOD KARLOVCA: Poginuli otac i sin, troje državljana BiH povrijeđeno
FOTO: KAPORTAL
Otac i sin iz Karlovca su poginuli, dok je troje državljana BiH povrijeđeno u sudaru dva automobila u Tušiloviću kod Karlovca.
U sudaru su učestvovali automobil mercedes italijanskih registracija u kome su se nalazili državljani BiH, roditelji i dijete, te ševrolet karlovačke registracije, koji je smrskan do neprepoznatljivosti.
Povrijeđeni su prevezeni u karlovačku bolnicu. Iz automobila su ih izvlačili vatrogasci. Dijete je u dobi od 14 godina.
Pretpostavlja se da je do nesreće došlo zbog nepropisnog preticanja. Dva automobila su se frontalno sudarila. Jedan je potpuno smrskan, dok je drugi završio u kanalu.
Policija obavlja uviđaj, nakon čega bi trebalo da budu poznate okolnosti koje su dovele do ove tragedije.
Na mjestu nesreće stvorila se duga kolona vozila.
(E.M)