Sport 27.10.2025.

Partizan će imati podršku protiv Hapoela, ali ne od “grobara”

ČITANJE: 1 minuta

Košarkaši Partizana u srijedu uveče gostuju Hapoelu iz Tel Aviva u okviru sedmog kola Evrolige. Iako će meč biti odigran u bugarskoj prestonici Sofiji, crno-bijeli će imati podršku.

Izraelski klub je na zvaničnom sajtu objavio proceduru za kupovinu ulaznica, dok su iz Sofije stigle zanimljive vijesti – pristalice CSKA najavile su da će bodriti Partizan u dvorani “Arena 8888”. Karte za duel debitanta u Evroligi i srpskog šampiona koštaju oko 40 evra.

U objavi navijača CSKA stoji:

“U srijedu u 20.00 časova u Areni Sofija održaće se derbi 7. kola košarkaške Evrolige između ekipa Hapoel Tel Aviva i Partizana. Odmah nakon Kup utakmice u Sevlijevu, Sjeverna tribina će takođe bodriti svoju braću iz Beograda, a svako od vas koji želi da bude dio predstave može kupiti svoju kartu na blagajni na Gurko bulevaru pored Nacionalnog stadiona između 10:00 i 18:00 časova od danas do srijede. Cijena jedne propusnice za sektor B, gdje ćemo se nalaziti, je 78,23 leva.”

Hapoel trenutno drži prvo mjesto na tabeli Evrolige sa pet pobjeda u šest odigranih mečeva, dok Partizan ima skor 3–3 i traži novu šansu za povratak u gornji dio tabele.

Duel u Sofiji počinje u 19 časova, a atmosfera bi mogla da bude znatno “beogradska”, s obzirom na to da će crno-bijeli imati glasnu podršku sa tribina.

Oznake: KK Partizan