Sport 18.07.2020.

PRIPREME: Borac na Zlatiboru remizirao sa Javorom iz Ivanjice

U trećoj kontrolnoj utakmici na Zlatiboru fudbaleri Borca su remizirali sa Javorom, a meč je završen 1:1.

Igrao se 14. minut kada je Tanko pogodio mrežu crveno-plavih, ali je dosuđen ofsajd.

Banjalučani su poveli golom Ziljkića iz penala u 17. minutu, a prethodno je Tričković u svom šesnaestercu oborio Zakarića, piše Srpskainfo.

U prvom poluvremenu golu Ivanjičana zaprijetili su Lulić i Milojević po dva puta, Vranješ iz slobodnog udarca i Jovanović, ali se rezultat nije mijenjao.

U nastavku susreta Javor je bio agilniji i u 66. minutu je stigao do izjednačenja.

Ćosić je neoprezno napravio prekršaj, Jevremović je odlično centrirao iskosa sa desne strane, a najviši u skoku je bio Tanko koji je glavom savladao Pavlovića.