Vijesti 16.07.2021.

Prolongirani “Ples pod zvjezdama” i “Bioskop na otvorenom”

ČITANJE: 1 minuta

Zabava “Ples pod zvjezdama i omiljeni događaj naših sugrađana “Bioskop na otvorenom” koji su se trebali održati 17. i 18. jula biće prolongirani za drugu polovinu naredne sedmice.

Zbog najavljenih loših meteoroloških uslova, pljuskova sa grmljavinom, Javna ustanova Turistička organizacija grada Banja Luka pomjera termine održavanja pomenutiuh događaja.

“Bioskop na otvorenom” održaće se 21 jula. 2021 g. (srijeda), s početkom u 21 čas i 21 minut. Na platou ispred zapadnog ulaza u tvrđavu Kastel prikazaće se film „Jedini izlaz“, po scenariju Marka Popovića, u režiji Darka Nikolića.

“Ples pod zvijezdama” biće održan 22 jula. 2021 (četvrtak) s početkom u 21 čas na plaži ispod dvorane Obilićevo. U plesnoj čaroliji pod zvijezdama, sa zumba instruktorom Sašom Kecmanom moći će da učestvuju svi koji dođu na obalu Vrbasa.

(E.M)