Politika
14.02.2018.
Radojičić sa Netanjahuom u Tel Avivu
ČITANJE: 1 minuta
Delegacija grada Banjaluke, koju predvodi gradonačelnik Igor Radojičić, susrela se danas sa izraelskim premijerom Benjaminom Netanjahuom na konferenciji Muni-expo 2018 u Tel Avivu.
Muni expo 2018 je Godišnji kongres lokalnih vlasti i izložba sajma savremenih tehnologija.
Radojičić sa saradnicima nalazi se u višednevnoj službenoj posjeti Izraelu.
Tokom boravka u Izraelu, gradonačelnik Radojičić, između ostalog, učestvovao je u radu Godišnjeg kongresa lokalnih vlasti Izraela.
Održan je i niz sastanaka sa poslovnom zajednicom iz Izraela u vezi sa mogućim investcijama u gradu Banjaluci.
(Nezavisne)
Koja je tvoja reakcija?
Oznake: Igor Radojičić
Preporučeno
Politika
22.06.2026.
Konaković se i dalje bavi Karleušom, Turkovićeva ga proziva za 300 diplomatskih pasoša
Politika
22.06.2026.