Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 22. novembra
Bioskop Cineplexx Palas od četvrtka, 22. novembra ima novi repertoar sa pet novih filmova.
Grinč 3D sinh/2D titl – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: 3D sinh u 17:00 + sub/ned 11:00, 13:00, 15:00; 2D titl u 19:45
Udovice – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Steve McQueen
Glumci: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal
Žanr: krimi, drama, triler
Trajanje: 129 min.
Termini: 16:15, 21:15
Overlord – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Julius Avery
Glumci: Wyatt Russell, Bokeem Woodbine, Pilou Asbak
Žanr: akcija, horor, misterija
Trajanje: 109 min.
Termini: 17:30, 21:45
Loro – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Paolo Sorrentino
Glumci: Toni Servillo, Elena Sofia Ricci, Riccardo Scamarcio
Žanr: biografski
Trajanje: 104 min.
Termini: 18:15
Fahrenheit 11/09 – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Michael Moore
Glumci: Michael Moore, Roger Ailes, Brooke Baldwin, Ashleigh Banfield
Žanr: dokumentarni
Trajanje: 127 min.
Termini: 22:45
Ono što nas ne ubije
Režiser: Fede Alvarez
Glumci: Claire Foy, Lakeith Stanfield, Sylvia Hoeks
Žanr: drama
Trajanje: 115 min.
Termini: 20:30
Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela 3D
Režiser: David Yates
Glumci: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Alison Sudol
Žanr: avantura, fantazija
Trajanje: 133 min.
Termini: 17:00, 19:30, 22.00 + sub/ned 14:30
Princeza i zmaj sinh
Režiser: Marina Nefedova
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 75 min.
Termini: 16:15 + sub/ned 12.00, 14:00
Južni vetar
Režiser: Miloš Avramović
Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Srđan Todorović, Bogdan Diklić, Aleksandar Berček, Hristo Shopov, Ivaylo Zahariev
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 125 min.
Termini: 16:00, 18:30, 19:00, 21:00, 21:30 + sub/ned 13:30
Bohemian Rhapsody
Režiser: Bryan Singer
Glumci: Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joe Mazzello, Lucy Boynton
Žanr: drama, biografski, muzički
Trajanje: 134 min.
Termini: 18:45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D
Režiser: Lasse Hallström
Glumci: Keira Knightley, Mackenzie Foy, Matthew Macfadyen, Helen Mirren, Morgan Freeman
Žanr: porodični, avantura, fantazija
Trajanje: 99 min.
Termini: sub/ned 15.30
Fantastično putovanje u Oz 3D sinh
Režiser: Fyodor Dmitriev, Darina Shmidt
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: sub/ned 11:30, 13:40
Stopalići 3D sinh
Režiser: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 96 min.
Termini: sub/ned 12:15
Johnny English 3: Ponovo u akciji
Režiser: David Kerr
Glumci: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Jake Lacy, Ben Miller
Žanr: komedija
Trajanje: 100 min.
Termini: sub/ned 14:15
Hotel Transilvanija 3 3D sinh
Režiser: Genndy Tartakovsky
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: sub/ned 11:40