Magazin 20.11.2019.

Repertoar Cineplexxa Palas od 21. novembra

Cineplexx Palas od četvrtka, 21. novembra ima novi repertoar na kojem se nalazi pet noviteta.

Nož u leđa – PRETPREMIJERA

22. i 23.11. u 20:00

Realna priča – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Gordan Kičić
Glumci: Gordan Kičić, Nina Janković Dičić, Gorica Popović
Žanr: komedija, drama
Trajanje: 91 min.
Termini: 18:30, 20:30, 22:20

Snježno kraljevstvo 2 2D/3D – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci: sinhronizovano i originalno
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 103 min.
Termini:
21 – 24.11.
3D sinh u 12:30, 14:30, 16:30, 19:15
2D sinh u 11:30, 13:30, 16:15, 18:00
2D titl u 19:30
25 – 27.11.
3D sinh u 16:30, 19:15
2D sinh u 16:15, 18:00
2D titl u 19:30

Jexi – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Jon Lucas, Scott Moore
Glumci: Rose Byrne, Adam Devine, Michael Pena, Alexandra Shipp
Žanr: komedija
Trajanje: 84 min.
Termini: 16:20, 17:30, 22:30

Čovjek koji je kupio mjesec – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Paolo Zucca
Glumci: Jacopo Cullin, Francesco Pannofino, Stefano Fresi, Lazar Ristovski
Žanr: komedija
Trajanje: 105 min.
Termini: 21:30

Dopunska nastava – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Ivan-Goran Vitez
Glumci: Milivoj Beader, Željko Königsknecht, Anita Matić Delić, Marko Cindrić
Žanr: satirični triler
Trajanje: 103 min.
Termini: 18:10

Ford V Ferrari: Le Mans ’66

Režiser: James Mangold
Glumci: Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal
Žanr: akcija, biografija, drama
Trajanje: 152 min.
Termini: 21:15

Fiksizi: Majstorčići sinh

Režiser: Kirk Harris
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 80 min.

Termini: 21 – 24.11. u 11:20, 14:45

Ukleto

Režiser: Scott Beck, Bryan Woods
Glumci: Katie Stevens, Will Brittain, Lauryn Alisa McClain, Andrew Caldwell
Žanr: horor
Trajanje: 92 min.
Termini: 17:40, 22:30

Ekipa

Režiser: Marko Sopić
Glumci: Andrija Milošević, Rade Ćosić, Sergej Trifunović, Dragan Jovanović,
Srđan Todorović, Ljubomir Bandović, Ivana Dudić
Žanr: komedija
Trajanje: 96 min.
Termini:21 – 24.11. u 14:15, 18:15, 20:15, 22:10

25 – 27.11. u 18:15, 20:15, 22:10

Porodica Adams 2D/3D

Režiser: Greg Tiernan, Conrad Vernon
Glumci: sinhronizovana + originalna verzija
Žanr: animirani, porodični, komedija
Trajanje: 86 min.
Termini: 21 – 24.11. 3D sinh 12:15, 15:45; 2D sinh u 13:00, 25 – 27.11. 3D sinh u 15:45

Terminator: Mračna sudbina

Režiser: Tim Miller
Glumci: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 128 min.
Termini: 15:30

Grdana: Gospodarica zla 3D

Režiser: Joachim Rønning
Glumci: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer
Žanr: avantura, fantazija, porodični
Trajanje: 119 min.
Termini: 21 – 24.11. u 12:00, 15:20

Vojna akademija 5

Režiser: Dejan Zečević
Glumci: Bojan Perić, Slaven Došlo, Miloš Timotijević, Dragana Dabović
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 115 min.
Termini: 21.11. u 20:00 i od 24 – 27.11. u 20:00

Džoker

Režiser: Todd Phillips
Glumci: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Marc
Maron
Žanr: drama, triler
Trajanje: 122 min.
Termini: 20:10

Jeti: Snježni čovjek 3D sinh

Režiser: Tim Johnson, Todd Wilderman
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: 21 – 24.11. u 13:20

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D sinh

Režiser: Chris Renaud
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: 21 – 24.11. u 14:00

Delfin Berni sinh

Režiser: Terri Emerson, Marty Poole
Žanr: avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: 21 – 24.11. u 11:30