Sport 24.03.2017.

Rukomet: Proljeće u znaku Borca m:tel

Rukometaši Borca m:tel u svom “Boriku” u prvom meču 21. kola Premijer lige BiH savladali Prijedor 32:16 (13:9) i tako upisali sedmu uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Rukometaši banjalučkog Borca m:tel u prvom meču 21. kola Premijer lige BiH pred svojim navijačima slavili su protiv Prijedora 32:16 i tako stigli do sedme uzastopne prvenstvene pobjede.

Tim Ratka Đurkovića nakon prvih 30 minuta imao je četiri gola prednosti, ali je potpuno dominirao u nastavku i stigao do ubjedljivog trijumfa.

Banjalučani su u drugom poluvremenu primili samo sedam pogodaka, postigli čak 19, pa su sa sigurna tri boda nastavili potjeru za vodećom Vogošćom, koja svoj meč protiv Konjuha igra u subotu.