Vijesti 20.05.2017.

Sajam za djecu i porodicu tokom vikenda, ulaz slobodan

ČITANJE: 2 minute

Banjaluka će 20. i 21. maja 2017. godine biti domaćin najvećeg događaja za djecu i porodicu u regiji SAJMA ZA DJECU I PORODICU u Republici Srpskoj.

Sportska dvorana Borik će puna dva dana biti najljepše mjesto za igru, zabavu, ples, pjesmu i druženje.

Ova manifestacija održava se po treći put u najvećem gradu Srpske, i pokazuje da Banjaluka može, promovišući porodične vrijednosti, brigu o djeci, roditeljstvo, kreativnost i sportski duh, da korača zajedno sa velikim centrima u regionu.

Sajam za djecu i porodicu, u svom festivalskom dijelu, ugostiće veliki broj vrtića, škola, udruženja i klubova čiji mališani predstavljaju svoje umjeće i predani rad. Pripremili su 18 časova festivalskog programa. Podržimo ih zajedno!

PROGRAM SAJMA ZA DJECU I PORODICU 2017.

SUBOTA 20. MAJ:

POZORNICA:
10:50 – „Cvrčak i Luna“ dječiji vrtić

11:25 – „Naša djeca“ Dječiji vrtić

12:00 – Ceremonija otvaranja „Mama Vox“

13:10 – Mila Laketić

13:20 – „Pčelica“ dječiji vrtić Koz. Dubica

13:45 – KUD „Čajavec“

14:05 – „Suan pan“

14:25 – Sara Malbašić

14:40 – „Bubamara“ Dječiji vrtić

15:10 – „Vrtić naš“ Dječiji vrtić

15:40 – „Mali princ“ dječiji vrtić

15:55 – „Oxford“ škola jezika

16:05 – „Zvjezdica“ Dječiji vrtić

16:30 – „Prva baletska škola“

17:00 – Emilija Boškić „Vanya May“ Sergej Pajić

17:30 – „Sveznalice“ Kreativno-edukativni centar

17:40 – O.Š. „Ivo Andrić“

18:15 – „Ples i pjevanje“ Chris Villwock

18:20 – „CITY JAZZ“ Plesni studio

 

SPORTSKI POLIGON:
11:00 – Stonoteniski klub „Banjaluka“

12:10 – ŽORK „Omladinac“

13:10 – Mačevalački klub „Banjaluka“

14:20 – Škola sporta „Suan pan i Bambi“

15:30 – Škola sporta „Kasper“

 

KREATIVNI KUTAK:
10:00 – „Ombudsman za djecu“ – „World Vision“

12:00 – Hemofarm – Ljekovito carstvo

13:00 – Knjižara „Mojić“ – radionica sa glinom

14:00 – Pekara „Radić“ – izrada tijesta

15:00 – Centar za oralno zdravlje „dr. Kojić“

16:00 – „Vanya May“ – radionica kreiranja odjeće

17:00 – „Daj pet“ – gipsane figurice

18:00 – „Jezici i priče“ – kreativna radionica

19:00 – Škola za trudnice „NADA“

NEDJELJA 21. MAJ:

POZORNICA:
11:00 – „Mašta“ dječiji vrtić

11:30 – „Bojprom“

11:45 – „Kolibri“ Dječiji vrtić

12:15 – „Kiara“

12:25 – Karla Lukenda

12:35 – „Bupsi beba“

12:45 – „Dora“ Dječiji vrtić

13:20 – Maša Ćoćkalo

13:30 – „Pertlica“ dječiji vrtić

13:40 – „Dajte nam šansu-Zvjezdice“ servis centar

14:00 – „Kapoera“ sportsko udruženje

14:15 – „Glossa“ Škola Njemačkog

14:30 – „Anonimus“ plesna grupa

14:50 – „Zdravo da ste“

15:15 – O.Š. „Z.J.J.“

15:45 – „Opus Con Musica“ muzička škola

16:20 – Aleksandra i Aleksandar Vidović

16:30 – „Gemma“ Plesni studio

17:00 – „Alegro“ plesni studio

17:15 – O.Š. „Aleksa Šantić“

17:50 – „Dječije pozorište“ predstava „JAJE“

 

SPORTSKI POLIGON:
11:00 – Škola sporta „Kasper“

14:15 – Sportsko udruženje „Kapoera“

15:20 – Bokserski klub „Slavija“

16:30 – Džudo klub „Krajina“

17:40 – Kung Fu klub „Lotus“

 

KREATIVNI KUTAK:
10:00 – „BB style asesoar“ – izrada nakita

11:00 – „ZDRAVO DA STE“ – izrada maski

12:00 – Udruženje „Mrvica“ -likovna radionica

13:00 – Stomatološka ordinacija „dr Đeri“

14:00 – „SaMSIC“ – Bolnica za bubamare

15:00 – „Oxford EC“ – NTC radionice

16:00 – „Knjižara Mojić“ -kreativna radionica

17:00 – „Helen Doron“ -kreativna radionica

18:00 – Škola za trudnice „Radosnica“

(unoportal.net)