Savić: Šmit i Marfi od BiH napravili Sjevernu Koreju, Bošnjaci objeručke prihvatili kolonijalnog upravnika
Kristijan Šmit i Majkl Marfi su zahvaljujući ćutanju Evrope BiH pretvorili u Sjevernu Koreju, izjavio je za Srnu predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Bijeljina Bojan Savić.
– Јuče smo čuli da i samoprozvani car Šmit zna i razumije šta znači kad se neko stavi iznad zakona i nameće zakone kako mu se prohtije. Јuče je rekao najveću istinu, a to je da jedan čovjek ne može donositi odluke. Nadamo se i da je naučio, a ne da samo priča u prazno, da popuni vrijeme – naglasio je Savić, komentarišući jurešanje obraćanje Šmita.
On je ukazao da je i Šmit svjestan toga, te da jedino Bošnjaci žele da žive i ostanu u “Šmitovoj Sjevernoj Koreji u srcu Evrope”.
– Iako su im usta puna neke suverene BiH, samostalne države, navikli da budu sluge i da vežu konja gdje im aga kaže, Bošnjaci pred očima cijelog svijeta podržavaju kolonijalnog upravnika i neokolonijalizam u BiH – konstatovao je Savić.
Oznake: Bojan Savić
Amidžić: Kilometarske kolone na graničnim prelazima posljedica političkih blokada
Dodik: Anastasija Bosančić izuzetna mlada osoba čiji su znanje, rad i rezultati već prepoznati i cijenjeni širom svijeta
Cvijanović: BiH beznadežan slučaj – dok se drugi bave razvojem, sarajevski unitaristi se bave imenovanjem stranca