SAZNAJEMO Poznat datum novog ročišta Dodiku i Lukiću, Sud BiH odlučio o žalbi Dodikove odbrane
FOTO: Glas Srpske
Novo ročište predsjedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku i vršiocu dužnosti direktora Službenog glasnika Milošu Lukiću zakazano je srijedu, 20. decembra u 13 časova, saznaje portal Banjaluka.net.
Sud BiH uputio je danas poziv za novo ročište, a donio je i odluku na žalbu, koju je odbrane predsjednika Srpske Milorada Dodika uložila na odluku kojom je Sud odbio premještanje procesa koji se vodi protiv Dodika i vršioca dužnosti direktora Službenog glasnika RS Miloša Lukića u nadležni sud u Banjaluku.
– O ishodu odluke javnost će biti obavještena nakon što odluku zaprime stranke u postupku – kazali su „Glasu Srpske“ u Sudu BiH.
Odbrana predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika podnijela je u ponedjeljak žalbu Sudu BiH koji je odbio premještanje procesa u nadležni sud u Banjaluku.
(A. S.)
Oznake: Milorad Dodik, Miloš Lukić, Sud BiH
Minić: Slobodarski narod se ne nervira što nema dogovora o imenu novog visokog predstavnika
Selak u Neumu: Zakone u našoj zemlji mogu donositi samo parlamenti – to je uslov vladavine prava