Sjenica i Grujić sprovedeni u Okružno javno tužilaštvo VIDEO
Foto: Srna
Jelenko Kopranović i Jovica Grujić iz Banjaluke, osumnjičeni za učestvovanje u ubistvu sugrađanina Dejana Kostića, sprovedeni su večeras u banjalučko Okružno javno tužilaštvo.
Oni su osumnjičeni za krivično djelo teško ubistvo, a u vezi sa podstrekavanjem, saopšteno je danas iz banjalučke Policijske uprave.
U toku je intenzivna potraga za Banjalučanima N.S. zbog sumnje da je počinio ubistvo i N.K. zbog sumnje da je pomogao u izvršenju ovog krivičnog djela u subotu, 11. januara, ispred banjalučkog restorna “Stara ada”.
Policijska uprava Banjaluka radi na rasvjetljavanju krivičnog djela teško ubistvo i pronalaženju izvršioca, u saradnji sa drugim organizacionim jedinicima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, a pod nadzorom tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
(Srna)
Nakon nevremena: Poljoprivrednici u Nevesinju i Berkovićima očajni, Minić obećao podršku
Roditelji u Srpskoj već podnose zahtjeve: 45 prijava za privremeno izdržavanje djece